Kambodžský podvečer – JHP trička

Dne 18.9.2011 se konal v Klubovně Kambodžský podvečer, na které se kromě konzumace východoasijských specialit a prezentací projektu JHP škola prodávala trička s kambodžským motivem a východoasijské textilie. Z těchto prodejů a z dobrovolného vstupného byly získány příspěvky drobných dárců na JHP školu ve výši 9 850 Kč.

Neprodalo se 13 triček (stav ke dni 18.10.) – pro zájemce jsou k dispozici v těchto velikostech:
S pánské: 2×
M pánské: 2×
L dětské: 3×
M dětské: 3×
Ladies S s kulatým výstřihem: 2×
L dámské s výstřihem V: 1×

Kdyby byl větší zájem i o větší trička (L, XL), možná by bylo možné nechat je vyrobit.

Věříme, se některá prodají při další akci, např. při předvánoční akci (bude-li) či na vánoční výstavě Kruhu. Získané peníze budou příspěvkem na JHP školu. Máte-li zájem o koupi trička, obraťte se na Marii Klimešovou – m_klimesova@volny.cz nebo Pavla Hájka (hajek.pavel@chello.cz). Takhle vypadá dámské tričko s výstřihem V a obrázek na tričku (motiv z chrámu v Angkhor Vatu) :